Kullanıcı Sözleşmesi

ucuzcape.com bünyesinde satılan bütün ürünler ikinci el ürünlerdir.

Optifine Capeler hakkında;

Minecraft Hesaplar hakkında;

1-Müşteri ucuzcape.com’un belirtmiş olduğu kullanım koşullarına uymakla yükümlüdür

2-ucuzcape.com sayfalarını ve destek ekibini aldatmaya çalışan ve çalıntı kredi kartlarıyla ödeme yapmaya çalışanlar hakkında yasal işlem başlatılır.

3-ucuzcape.com sayfalarına sorun yaşadığına dair spam, gereksiz ve küfürlü destek talebi açan herkes ucuzcape.com hizmetlerinden ömür boyu men edilecektir.

4-Müşteri satın alırken belirtmiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, yanlış bilgilerin doğuracağı sorunlardan ucuzcape.com’un sorumlu olmadığını kabul etmektedir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hizmet Şartları

Optifine Capeler hakkında hizmet şartları;

Ürünü satın aldığınızdan sonra ucuzcape.com tarafından Minecraft hesabınıza bir adet Optifine Cape aktarılacaktır. Minecraft hesabınızın bilgileri ile optifine.net üzerinden giriş yaparak hesaba ulaşabileceksiniz. ucuzcape.com size ayrı olarak hesap bilgileri vermeyecektir. Hesaba sadece o kullanıcı adına sahip Minecraft hesabının Minecraft bilgileri ile giriş yapılabilir. Eğer müşteri kullanıcı adını değiştirmek isterse ilk önce Optifine.net üzerinden sonrada Mojang üzerinden değiştirmelidir. İlk önce Mojang üzerinden kullanıcı adını değiştirmesi durumunda optifine.net üzerindeki erişimi kaybolacak ve cape kaybolacaktır.

Minecraft Hesaplar hakkında hizmet şartları;

Ürünü satın aldığınızdan sonra ucuzcape.com tarafından size otomatik olarak bir adet Minecraft Hesabı verilecektir. Hesaba Mojang üzerinden giriş yapıp bütün bilgileri değiştirebilirsiniz.  Hesaplar tamamen Minecraft’tan alınma orijinal hesaplardır.  Ürün hiçbir hesaba bağlı olmadığı için geri alınması mümkün değildir ve  bu sayede hesabınız ömür boyu garantilidir.

Sorumluluk Reddi

Ömür boyu garantisinden çıkartan durumlar;

1-Walwere, virüs, trojan içeren bir cihaz ile hesaba girmek

2-Hesabınızı 3.kişiler ile paylaşmanızı isteyen sahtekarlık yapan siteler veya kişiler ile paylaşmak. ve benzeri durumlar garantiden çıkartan durumlardır.

ucuzcape.com’da satılan ürünlerde kanıt veya delil olarak sadece Mojang üzerinden gönderildiği belirtilen mailler sunulabilir. Diğer türlü bütün kanıt ve deliller geçersiz sayılacaktır. Eğer müşteri hesabının bilgilerinin değiştiğine dair içeren bir mail alırsa ucuzcape.com ile iletişime geçerek destek alabilir. ucuzcape.com her türlü kanıt ve delil isteme hakkını saklı tutar.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İptal/İade Koşulları

1-Sanal ortamda yapılan alışverişlerde, ürünün gizliliği ifşa olması veya kullanılmış olması gerekçesinden dolayı tekrar geriye döndürme veya tekrar satışa sunma mümkün olmadığı için geri iade mümkün değildir.

2-Müşteri satın alırken belirtmiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, yanlış bilgilerin doğuracağı sorunlardan ucuzcape.com’un sorumlu olmadığını ve akabinde iadenin mümkün olmadığını peşinen kabul etmektedir.

3-Eğer müşteri Optifine Cape ürünün satın alımı sırasında bilgilerini yanlış yazmış ise 15 dakika içerisinde iletişim kanallarından satın alım yaptığına dair makbuz ile iletişime geçmesi halinde, eğer ürün aktarımı gerçekleştirilmemişse kullanıcı adı değişimi sağlanmaktadır.

4- Ürün aktarımı yapıldığında veya ürün teslim edildikten sonra bütün sorumluluk müşteriye aittir.

5-Bütün ürünler kullanım şartlarına uyulduğu sürece ‘‘Ömür boyu garantili’’dir. Kullanım şartlarına uyulmaması sonucu oluşacak sorunlardan dolayı ucuzcape.com sorumlu değildir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İletişim bilgileri

info@ucuzcape.com

Skype:ucuzcapeorg

Facebook:https://facebook.com/ucuzcapeorg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------